+48 91 466 64 67 do 9
biuro@bjm.net.pl


 

Przeglądy rejestracyjne, naprawa ciężarówek

 

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki oraz naprawy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, w których skład wchodzi m.in. montaż ograniczników czy legalizacja tachografów. Sprawna i kompletna likwidacja wszelkich usterek, pozwoliła nam zyskać zaufanie zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Oferujemy szeroki zakres usług, które świadczymy w oparciu o nowoczesne systemy oraz urządzenia, a także kwalifikacje naszego personelu. W ich skład wchodzi m.in. naprawa ciężarówek, cystern oraz pojazdów osobowych.

Nasza firma wykonuje również okresowe badania pojazdów każdego typu, w tym motocykli, autobusów, ciągników rolniczych czy samochodów ciężarowych oraz specjalnych. Umożliwia nam to nowoczesna stacja kontroli pojazdów. Wykonujemy także przeglądy rejestracyjne. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawdzane przez nas pojazdy, zapewniały Państwu bezpieczeństwo zarówno podczas podróży prywatnych, jak i wykonywania obowiązków służbowych.

W zakres naszych usług wchodzą nie tylko przeglądy rejestracyjne czy reperowanie usterek mechanicznych, ale również naprawa poszczególnych układów, takich jak m.in. klimatyzacja samochodowa czy ogrzewanie, które przyczyniają się do zwiększenia komfortu podczas jazdy.

W naszym serwisie samochodów ciężarowych i osobowych w Szczecinie, mogą Państwo także skorzystać z wszelkich usług wchodzących w zakres wulkanizacji. Proponujemy m.in. demontaż i montaż kół oraz ich wyważenie. Dzięki naszemu wsparciu, mogą Państwo na dłużej cieszyć się sprawnym i bezpiecznym użytkowaniem pojazdu.

Serdecznie zapraszamy!

Naprawa samochodów ciężarowych

 

Oferujemy wsparcie z zakresu likwidacji wszelkich usterek mechanicznych. W zakres usług świadczonych przez nasz serwis, wchodzi kompleksowa naprawa samochodów ciężarowych, która obejmuje zarówno reperowanie elementów ciągnika siodłowego, jak i naczep czy cystern.

 

Okręgowa stacja kontroli pojazdów

 

Wykonujemy badania okresowe różnorodnych pojazdów, w tym m.in. ciągników rolniczych, samochodów ciężarowych, osobowych i dostawczych oraz motocykli. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Szczecinie umożliwia wykonanie przeglądu rejestracyjnego oraz diagnostykę pojazdów, w oparciu o nowoczesne linie technologiczne.

tworzenie stron internetowych Szczecin polityka-prywatnosci mapa strony Ochrona danych osobowych

Copyright © BJM Szczecin 2019

Tworzenie, projektowanie stron internetowych dla firm.