+48 91 466 64 67 do 9
biuro@bjm.net.pl


 

Blog

Przeglądy rejestracyjne - jakie czynności obejmują?

przegląd samochoduRegularne przeglądy techniczne to jeden z podstawowych obowiązków kierowców. Są one gwarantem tego, że po naszych drogach będą poruszać się sprawne i co najważniejsze bezpieczne dla nas i innych uczestników ruchu pojazdy. Takie kontrole zawsze mają bardzo podobny przebieg, dzięki czemu pozwalają na sprawdzenie najważniejszych podzespołów i wykrycie usterek lub ich pierwszych oznak.

Czytaj więcej: Przeglądy rejestracyjne - jakie czynności obejmują?

Klimatyzacja samochodowa – jak działa i jak o nią dbać, żeby służyła jak najdłużej?

Upalne, duszne lato, słoneczny skwar – nikt nie lubi jazdy samochodem w takich warunkach. Dlatego klimatyzacja w autach to dziś niemal ich standardowe wyposażenie. Dzięki niej można podróżować czy docierać do pracy w naprawdę komfortowych warunkach – zapewnia przyjemny chłód w pojeździe. Na czym opiera się działanie klimatyzacji? Co można zrobić, aby dobrze sprawowała się przez długi czas?

Czytaj więcej: Klimatyzacja samochodowa – jak działa i jak o nią dbać, żeby służyła jak najdłużej?

Czym jest tachograf? Na czym polega legalizacja tachografów?

Prowadzenie działalności gospodarczej związanej z transportem drogowym wymaga dokładnej znajomości obowiązujących przepisów. Dotyczy to także wykorzystywania przez kierowców urządzenia, jakim jest tachograf. Sprzęt ten jest obowiązkowym elementem, który musi znaleźć się w samochodzie ciężarowym, autokarze czy tirze. Do czego służy tachograf? Dlaczego trzeba go legalizować?

Czytaj więcej: Czym jest tachograf? Na czym polega legalizacja tachografów?

Jakie czynności wchodzą w zakres usługi naprawy ciężarówek?

                          

Ciężarówki każdego dnia pokonują setki kilometrów, przewożąc ciężkie ładunki. To pojazdy bardzo intensywnie eksploatowane. Dlatego nie można się dziwić, że niekiedy odmawiają posłuszeństwa. Sprawny samochód nie powoduje przestojów w pracy, a także jest bezpiecznym pojazdem na drodze. Jest to powodem, dla którego każdą, nawet najmniejszą usterkę trzeba likwidować. Co wchodzi zakres naprawy ciężarówek?

Czytaj więcej: Jakie czynności wchodzą w zakres usługi naprawy ciężarówek?

Witamy na blogu firmy BJM!

tworzenie stron internetowych Szczecin polityka-prywatnosci mapa strony Ochrona danych osobowych

Copyright © BJM Szczecin 2019

Tworzenie, projektowanie stron internetowych dla firm.