+48 91 466 64 67 do 9
biuro@bjm.net.pl


 

Przeglądy rejestracyjne, naprawa ciężarówek

 

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki oraz naprawy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, w których skład wchodzi m.in. montaż ograniczników czy legalizacja tachografów. Sprawna i kompletna likwidacja wszelkich usterek, pozwoliła nam zyskać zaufanie zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Oferujemy szeroki zakres usług, które świadczymy w oparciu o nowoczesne systemy oraz urządzenia, a także kwalifikacje naszego personelu. W ich skład wchodzi m.in. naprawa ciężarówek, cystern oraz pojazdów osobowych.

Nasza firma wykonuje również okresowe badania pojazdów każdego typu, w tym motocykli, autobusów, ciągników rolniczych czy samochodów ciężarowych oraz specjalnych. Umożliwia nam to nowoczesna stacja kontroli pojazdów. Wykonujemy także przeglądy rejestracyjne. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawdzane przez nas pojazdy, zapewniały Państwu bezpieczeństwo zarówno podczas podróży prywatnych, jak i wykonywania obowiązków służbowych.

W zakres naszych usług wchodzą nie tylko przeglądy rejestracyjne czy reperowanie usterek mechanicznych, ale również naprawa poszczególnych układów, takich jak m.in. klimatyzacja samochodowa czy ogrzewanie, które przyczyniają się do zwiększenia komfortu podczas jazdy.

W naszym serwisie samochodów ciężarowych i osobowych w Szczecinie, mogą Państwo także skorzystać z wszelkich usług wchodzących w zakres wulkanizacji. Proponujemy m.in. demontaż i montaż kół oraz ich wyważenie. Dzięki naszemu wsparciu, mogą Państwo na dłużej cieszyć się sprawnym i bezpiecznym użytkowaniem pojazdu.

Serdecznie zapraszamy!

Ochrona danych
osobowychKlauzula informacyjna - badania techniczne BJM
Klauzula informacyjna - dla kandydatów do pracy
Klauzula informacyjna - dla klientów serwisu samochodowego
Klauzula informacyjna - kierowcy doprowadzający pojazdy
klauzula informacyjna - monitoring wizyjny BJM
Klauzula informacyjna - sklep stacjonarny BJM
Klauzula informacyjna BJM -pracownik - 21 05 2018
Klauzula informacyjna - zleceniobiorcy wykonawcy usługodawcy

tworzenie stron internetowych Szczecin polityka-prywatnosci mapa strony Ochrona danych osobowych

Copyright © BJM Szczecin 2019

Tworzenie, projektowanie stron internetowych dla firm.