+48 91 466 64 67 do 9
biuro@bjm.net.pl


 

Przeglądy rejestracyjne, naprawa ciężarówek

 

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki oraz naprawy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, w których skład wchodzi m.in. montaż ograniczników czy legalizacja tachografów. Sprawna i kompletna likwidacja wszelkich usterek, pozwoliła nam zyskać zaufanie zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Oferujemy szeroki zakres usług, które świadczymy w oparciu o nowoczesne systemy oraz urządzenia, a także kwalifikacje naszego personelu. W ich skład wchodzi m.in. naprawa ciężarówek, cystern oraz pojazdów osobowych.

Nasza firma wykonuje również okresowe badania pojazdów każdego typu, w tym motocykli, autobusów, ciągników rolniczych czy samochodów ciężarowych oraz specjalnych. Umożliwia nam to nowoczesna stacja kontroli pojazdów. Wykonujemy także przeglądy rejestracyjne. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawdzane przez nas pojazdy, zapewniały Państwu bezpieczeństwo zarówno podczas podróży prywatnych, jak i wykonywania obowiązków służbowych.

W zakres naszych usług wchodzą nie tylko przeglądy rejestracyjne czy reperowanie usterek mechanicznych, ale również naprawa poszczególnych układów, takich jak m.in. klimatyzacja samochodowa czy ogrzewanie, które przyczyniają się do zwiększenia komfortu podczas jazdy.

W naszym serwisie samochodów ciężarowych i osobowych w Szczecinie, mogą Państwo także skorzystać z wszelkich usług wchodzących w zakres wulkanizacji. Proponujemy m.in. demontaż i montaż kół oraz ich wyważenie. Dzięki naszemu wsparciu, mogą Państwo na dłużej cieszyć się sprawnym i bezpiecznym użytkowaniem pojazdu.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin napraw serwisu BJM Szczecin

Regulamin

 

Regulamin świadczenia usług w zakresie naprawy pojazdów przez FH-U BJM Sp. z o.o. w Szczecinie

 1. Przyjęcie pojazdu do naprawy odbywa się na podstawie zlecenia naprawy udzielonego przez osobę wprowadzającą pojazd na teren zakładu. Zlecenie musi być potwierdzone telefonicznie,pocztą elektroniczną lub telefaksem.
 2. Brak potwierdzenia zlecenia może skutkować powstrzymaniem się przez BJM od podjęcia naprawy; odmowa potwierdzenia zlecenia skutkować będzie odmową wykonania naprawy.
 3. BJM może uzależnić przyjęcie pojazdu do naprawy od otrzymania dokumentów potwierdzających status prawny zleceniodawcy (np.: wypis z właściwego rejestru).
 4. BJM nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w pojeździe podczas naprawy. Stan pojazdu powinien zostać potwierdzony na dokumencie zlecenia, w szczególności na dokumencie tym powinny zostać wskazane widoczne zewnętrzne uszkodzenia pojazdu w chwili przyjęcia do naprawy.
 5. BJM może uzależnić wykonanie usługi od dokonania przedpłaty na poczet kosztów usługi, w kwocie nie mniejszej niż 70% przewidywanej ceny naprawy. O przewidywanej cenie naprawy Klient powinien być poinformowany niezwłocznie po przyjęciu zlecenia.
 6. Osoba dokonująca zlecenia naprawy (w tym kierowca) zobowiązana jest podać swoje dane osobowe takie jak imię i nazwisko oraz adres zamieszkania oraz podać dokładne dane osoby bądź jednostki organizacyjnej uprawnionej do dysponowania pojazdem, na której rzecz ma być wykonana usługa.
 7. Osoba dokonująca zlecenia naprawy ponosi solidarną odpowiedzialność za dokonanie zapłaty wynagrodzenia za przeprowadzoną naprawę wraz z osobą bądź jednostką organizacyjną uprawnioną do dysponowania pojazdem, na której rzecz ma być wykonana usługa.
 8. Jazda próbna może być uzależniona przez BJM od dokonania przedpłaty bądź zapłaty całości wynagrodzenia.
 9. BJM może zatrzymać naprawiany pojazd do czasu całkowitej zapłaty należnego wynagrodzenia (prawo zatrzymania).
 10. Wydanie pojazdu po dokonaniu naprawy powinno zostać potwierdzone na dokumencie zlecenia naprawy; na dokumencie tym osoba odbierająca pojazd powinna potwierdzić, że widoczny stan pojazdu nie różni się od stanu z chwili przyjęcia do naprawy, a jeżeli jakieś różnice występują, wówczas powinny być one wskazane na dokumencie zlecenia naprawy, pod rygorem przyjęcia, że pojazd został wydany bez jakichkolwiek widocznych wad.
 11. Warsztat nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty pozostawionego w kabinie , które niezabezpieczone spowodują uszkodzenia podczas podnoszenia kabiny
 12. Firma nie odpowiada za samochody pozostawione na placu manewrowym, oraz za szkody powstałe z winy osób trzecich.
 13. Części i podzespoły zdemontowane, nieodebrane w ciągu 7 dni zostaną złomowane.
 14. Po wykonanej naprawie w razie reklamacji Klient dostarcza pojazd do BJM na własny koszt.
 15. Administratorem danych osobowych jest Firma Handlowo Usługowa BJM sp. z o.o., ul. Dobropole 8, 70-892 Szczecin, KRS 0000007250, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 2016-04-27 (Dz.Urz.UE.L 2016 Nr 119, str. 1) oraz zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. 2018, poz. 1000). Klauzule informacyjne, dla osób których dane dotyczą dostępne są na stronie www.bjm.net.pl w zakładce „Ochrona danych osobowych”.
 16. Osoba zlecająca wykonanie naprawy lub zamawiająca inne usługi w FHU BJM sp. z o.o. w Szczecinie zobowiązuje się również do poinformowania innych osób, których dane udostępniła Administratorowi o treści klauzuli informacyjnej w zakresie przetwarzania danych osobowych oraz adresie www, pod którym możliwe jest zapoznanie się z treścią klauzul informacyjnych.

tworzenie stron internetowych Szczecin polityka-prywatnosci mapa strony Ochrona danych osobowych

Copyright © BJM Szczecin 2019

Tworzenie, projektowanie stron internetowych dla firm.