+48 91 466 64 67 do 9
biuro@bjm.net.pl


 

Serwis naczep, przyczep

 

Samochody ciężarowe zwykle przemierzają znaczne odległości, dostarczając niezbędne towary do miejsca docelowego. Tak intensywna eksploatacja i duże obciążenie może powodować uszkodzenia ciągnika siodłowego, jak i naczepy. W naszym serwisie świadczymy usługi obejmujące naprawę wszelkich usterek naczep i przyczep, pochodzących od różnorodnych producentów.

 

Oferujemy również przeglądy okresowe, które wykonujemy w naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Nowoczesne linie technologiczne oraz wykwalifikowany personel zapewniają kompleksowe i profesjonalne usługi, dzięki którym możliwe jest określenie wszelkich usterek oraz ich późniejsza likwidacja. Dokładnie sprawdzamy wszelkie elementy mechaniczne oraz układy, w tym również hamulcowy. Dzięki temu, możemy zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo podczas wykonywania codziennych obowiązków służbowych.

 

Elementem, który w znaczny sposób zwiększa komfort zarówno podczas załadunku, jak i rozładunku przewożonych towarów jest winda, która w celu zwiększenia komfortu kierowców może zostać zamontowana do naczepy. Chcąc zapewnić Państwu jak najbardziej kompleksowe wsparcie, w naszym serwisie wprowadziliśmy usługę przeglądu konserwatorskiego oraz przygotowania wind załadowczych do badań okresowych UDT.

 

Oferujemy także wykonanie przeglądów okresowych oraz napraw samochodów specjalnych, ciągników rolniczych oraz innych pojazdów wymagających specjalnego zaplecza technologicznego.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Wykonujemy :

  • naprawy bieżące oraz przeglądy naczep i przyczep wszystkich marek,
  • przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne INTER CARS, ZASŁAW,
  • przeglądy osi BPW, SAF i osi Mercedes,
  • przegląd okresowy (na stanowisku diagnostycznym),
  • naprawy instalacji elektrycznej i pneumatycznej,
  • przeglądy i naprawa układów pneumatycznych i hamulcowych
  • diagnostykę komputerową,

 

serwisujemy naczepy, przyczepy i cysternyserwisujemy naczepy, przyczepy i cysterny

tworzenie stron internetowych Szczecin polityka-prywatnosci mapa strony Ochrona danych osobowych

Copyright © BJM Szczecin 2019

Tworzenie, projektowanie stron internetowych dla firm.