+48 91 466 64 67 do 9
biuro@bjm.net.pl


 

Wulkanizacja

 

W celu zwiększenia bezpieczeństwa kierowcy oraz innych uczestników ruchu drogowego, należy zadbać o regularną zmianę ogumienia. Opony samochodowe przeznaczone na poszczególną porę roku różnią się nie tylko rodzajem gumy, z której zostały wykonane oraz kształtem bieżnika, który w zależności od sezonu jest odpowiedzialny za zwiększenie przyczepności pojazdu do podłoża, odpowiednie odprowadzenie wody czy błota pośniegowego. Jednak odpowiednie opony to tylko połowa sukcesu. Niezbędną czynnością, którą należy wykonać przy każdej zmianie ogumienia, jest wyważenie kół, oferowane przez nas serwis samochodowy.

 

Nowoczesna stacja diagnostyczna pozwala nam na znalezienie wszelkich nieprawidłowości ogumienia, które mogą mieć negatywny wpływ na bezpieczeństwo, szczególnie podczas dalekich podróży.

 

W naszym serwisie mogą Państwo skorzystać z kompleksowych usług wulkanizacyjnych, przeznaczonych zarówno do samochodów ciężarowych i dostawczych, jak i osobowych. Kondycja i rodzaj ogumienia, odpowiednio dopasowanego do pojazdu, to nadrzędna kwestia zwiększająca bezpieczeństwo podczas sytuacji wymagającej m.in. nagłego hamowania. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam dobrać rozwiązanie najbardziej optymalne dla danego typu samochodu.

 

Oferujemy Państwu serwis ogumienia w pojazdach ciężarowych, dostawczych oraz osobowych. Zakres usług, jakie wykonujemy, obejmuje:

  • demontaż i montaż kół,
  • demontaż i montaż opon,
  • wyważanie kół stalowych i aluminiowych,
  • naprawę ogumienia,
  • pompowanie kół,
  • sprzedaż ogumienia.

 

tworzenie stron internetowych Szczecin polityka-prywatnosci mapa strony Ochrona danych osobowych

Copyright © BJM Szczecin 2019

Tworzenie, projektowanie stron internetowych dla firm.